Olsztyńska Galeria Sztuki otwiera się dla Państwa prezentując wybitną sztukę współczesną: malarstwo, grafikę i rzeźbę.

Założeniem galerii jest prowadzenie działalności wystawienniczej,

organizowanie wystaw, wykładów i warsztatów, publikowanie katalogów z prezentowanymi pracami oraz wspieranie i promowanie artystów. Nasza galeria  została stworzona z myślą o upowszechnianiu i prezentowaniu bogatego dorobku wielu znaczących, uznanych artystów oraz tych, którzy dopiero wkroczyli w świat sztuki. Oferujemy do sprzedaży prace tak znakomitych artystów, jak prof. Stanisław Baj, prof. Władysław Jackiewicz, prof. Tadeusz Dominik, prof. Ludwik Maciąg, prof. Janina Kraupe - Świderska.

Prezentujemy prace klasyków, jak i malarzy średniego pokolenia.

Celem naszej pracy jest promowanie i prezentowanie sztuki odpornej na chwilowe trendy i modę. Cenimy artystów, którzy konsekwentnie podążają własną drogą, nie ulegają pokusom dostosowania się do oczekiwań odbiorców. Artystów utalentowanych, szczerych i autentycznych. W naszej galerii mogą Państwo kupić prace m.in.: Jerzego Grochockiego, Łukasza Huculaka, Rafała Borcza, Marioli Wawrzusiak, Michała Misiaka, Marty Wasilewskiej - Frągnowskiej, Łukasza Zedlewskiego.

 „Sztuka czyści duszę z codziennej warstwy kurzu.”
Pablo Picasso

 • Olsztyńska Galeria Sztuki
 • Olsztyńska Galeria Sztuki

  Pragniemy, by sztuka towarzyszyła nam i Państwu na co dzień, była obecna w Państwa domach i firmach. Aby mogli Państwo znaleźć w naszej Galerii chwilę dla siebie i doświadczyć estetycznych wzruszeń. Wrażliwość na piękno sztuki tkwi w sercu każdego człowieka, wystarczy ją tylko odkryć. A później już nie można bez niej żyć.

  Nasza oferta jest skierowana również do wszystkich, którzy chcieliby zakupić i wzbogacić swoje otoczenie ciekawym, oryginalnym malarstwem, grafiką lub rzeźbą. Dzieła sztuki w domu, czy firmie dodają miejscu szlachetności i tworzą wyjątkowy klimat. Chętnie zorganizujemy w Państwa firmie wernisaż, również z udziałem artysty, uświetniający ważne wydarzenie. Połączenie sztuki i biznesu jest doskonałym pomysłem na podniesienie prestiżu firmy w oczach jej partnerów biznesowych.

  • Olsztyńska Galeria Sztuki
  • Olsztyńska Galeria Sztuki
  • Olsztyńska Galeria Sztuki
  • Olsztyńska Galeria Sztuki
   • Olsztyńska Galeria Sztuki
   • Olsztyńska Galeria Sztuki

    Oferujemy również pomoc w tworzeniu prywatnej kolekcji dzieł sztuki. Zakupiony u nas obraz, grafika lub rzeźba może też być wspaniałym prezentem na ślub, jubileusz, czy inną wyjątkową uroczystość. Prace w naszej galerii są starannie wyselekcjonowane i tak dobrane, aby sprostać różnym gustom i oczekiwaniom klientów.

    W ostatnim czasie wzrasta zainteresowanie sztuką i jest ona bardzo prężnie rozwijającą się branżą inwestycyjną. Dlatego też zachęcamy i pomagamy w nabywaniu wyjątkowych obiektów.

    • Olsztyńska Galeria Sztuki
    • Olsztyńska Galeria Sztuki
    • Olsztyńska Galeria Sztuki
    • Olsztyńska Galeria Sztuki

     „Działanie sztuki polega na zdolności ludzi do zarażenia się uczuciami innych ludzi.”
     Lew Tołstoj